• www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
Russian (CIS)Ukrainian (UA)

Дерев'яні будинки, будинки з бруса.

 

інтер'єр в будинку з бруса Ошкурена колода в природному вигляді завжди має форму усіченого конуса, що ускладнює укладання вінців, оскільки потрібно почергова орієнтація колод. Крім того, для якісного примикання вінців один до одного вимагаються скрупульозний підбір колод і їх індивідуальна підгонка. Нове покоління стінових матеріалів для будівництва дерев'яних будинків відрізняється уніфікованої геометрією, що дозволяє обійти ці труднощі.

 

У чому головні переваги будинки з оциліндрованих колод перед звичайним?

Колода була стильним у всі часи, оскільки несло природну естетику і відчуття тепла, а чітка геометрія будинку з оцилиндрованного бруса або будинку з профільованого брусу дозволяє реалізувати і індивідуальні архітектурні рішення, прекрасно вписуючи їх у будь-яку культурне середовище. Будівництво дерев'яних будинків і застосовуване при їх будівництві круглий перетин - абсолютно природна форма для стовбура будь-якого дерева, тому наші практичні предки воліли шлях найменшого опору, ще тисячі років тому вибираючи колоду в якості будівельного матеріалу для будівництва як житлового, так і стратегічного призначення.

 

Мінімальна витрата матеріалу, найменші трудовитрати, пов'язані з обробкою деревини, і, навпаки, - максимально можлива товщина стін зробили круглий матеріал лідером будівництва дерев'яних будинків.

 

Зрозуміло, багато з цих критеріїв актуальні й донині. У процесі оциліндровки видаляються кора і поверхневі шари деревини. У товщі кори і зовнішніх шарах дерева живуть личинки і комахи. Крім того, кора може приховувати внутрішні порожнини, тріщини і різні дефекти колоди. Процес оциліндровки повністю усуває дані проблеми.

 

На відміну від дикого зрубу оциліндрований брус має більш високі показники експлуатаційної довговічності. Крім того, сучасні технології оциліндровки, застосовувані на нашому виробництві, дозволяють отримувати єдиний за геометричними розмірами і зовнішнім виглядом матеріал, що важливо і з естетичної точки зору.

 

Основним недоліком будівництва дерев'яних будинків з дикого зрубу є насамперед низька продуктивність, пов'язана з ретельним підбором товщини вихідного матеріалу для повенцовой зборки, а також велика кількість ручної праці, адже кожна колода виготовляється строго індивідуально: ретельна вирубка посадкового паза, промальовані на стовбурі за допомогою інструменту , званого межею, ручна вирубка чашок при укладанні колод «в обло» (або індивідуальна підготовка торців при рубці «в лапу», тому що всі колоди різні по товщині), та й геометрія залишає бажати кращого. зарізка вінців в дерев'яному будинку Пази виходять неоднаковими по ширині і глибині, чаші різні, тому взаємозамінність повністю відсутня - кожна колода при зборці має своє суворо визначене місце. Крім того, навіть при самому ретельному повенцовом відборі колод висота стіни все ж виходить різною, тому перекриття доводиться підганяти вручну по лінії горизонту. Причому через різної товщини колод осаду буде нерівномірною, і перекриття необхідно встановлювати тільки після її завершення. Тому дерев'яні будинки, побудовані зі складних рублених конструкцій збирати важко або зовсім неможливо, так само як і розробка робочого проекту з розгортками стін по осях і специфікацією колод з кресленнями кожної колоди.

 

У підсумку такий дерев'яний будинок і ціни на нього получются досить високими, а від будівельників потрібні унікальний професіоналізм та спеціальні навички.

дерев'яні будинки

 

Зазначені недоліки і спонукали розумні голови до створення універсального будівельного матеріалу - оциліндрований брус. Судіть самі: ідеальна геометрія з мінімальними допусками дозволяє розробляти проекти малоповерхових конструкцій будь-якого ступеня складності, вести промислове виготовлення комплектів будинків, а будівельникам залишається мінімум ручної праці з монтажу: укладання межвенцового утеплювача і свердління отворів під нагелі. Дерев'яні будинки під ключ, з використанням оциліндрованого бруса будувати надійно, швидко і відносно недорого!

Раніше дерев'яні будинки будували з рубаних колод, тобто обробляли поверхню колоди і рубали чашки сокирою. З розширенням масштабів будівництва технологічний процес спростили завдяки застосуванню оциліндрованного бруса, у якого перетин однаково по всій довжині. Завдяки скороченню числа операцій при складанні будівництво будинків з бруса стало простіше, швидше, дешевше. Крім того, використання оцилиндрованного бруса дозволяє створити більш жорстку конструкцію і надати домівках правильну геометричну форму. Одним з основних достоїнств оциліндрованих колод є округла рівна форма, що дозволяє легко отримати щільне з'єднання колод. Висока точність виготовлення дає можливість позбутися від підгонки колод один до одного. Технологія створення замків і пазів, на етапі будівництва дерев'яного будинку, в оциліндрованих колодах дозволяє максимально знизити одержувані зазори в вінцях, а також з'єднувати брус під будь-яким кутом, прикрашати виступи колод, виготовляти декоративні вирізи в отворах балконів. Перегородки та стіни будинку з бруса після установки виглядають акуратно і не вимагають оздоблювальних робіт. Будинки з цилиндрованої бруса не потребують додаткового утеплення та оздоблення, так як дерево володіє високими теплоізоляційними характеристиками.

 

Дерев'яні будинки і стіни в них!

будинок з бруса

Роль стін (огороджуючих конструкцій) в експлуатаційних і естетичних властивостях будинку переоцінити важко. Стіни, будучи основним елементом будинку, у великій мірі визначають його якість, зовнішній вигляд. Вони повинні володіти необхідною міцністю, довговічністю, звукоізоляцією, задовольняти вимогам по тепловому захисту і вогнестійкості, забезпечувати архітектурну виразність і - це далеко не повний перелік тих вимог, які пред'являють до стін.

 

З якого матеріалу побудувати стіни свого будинку вирішує господар. Це залежить від смаків, матеріальних можливостей, традицій і ще ряду чинників, що накладають свій відбиток на вибір будівельного матеріалу.

 

 

Стіни садибного будинку або котеджу можуть бути глиняними, дерев'яними, кам'яними, цегляними або побудовані з сучасних матеріалів (блокхаус), які починають входити в будівельну практику. Кожен із зазначених матеріалів має свої плюси і мінуси. До прикладу, на Русі завжди будували рубані стіни. І справа не тільки в тому, що в наших лісах росте достатня кількість дерев. Деревина, як природний матеріал, володіє хорошою енергетикою і тому проживання в дерев'яному будинку благотворно впливає на самопочуття, працездатність, здоров'я і т д. Теплоізоляційні якості будинку з бруса на порядок вище, ніж у цегли і каменю.

 

 

Кам'яні стіни більш міцні й довговічні. Їх застосування значно розширює архітектурні можливості. Стіни з природного каменю завжди вважалися найдешевшими. Але камінь холодний та жити в будинку, стіни якого побудовані з цього матеріалу, не дуже приємно. Штучний камінь - цегла - більш теплий. Крім того, правильна, суворо регламентована форма цегли значно розширює архітектурні та дизайнерські можливості. Для поліпшення теплотехнічних властивостей цього будівельного матеріалу розроблені економічні конструкції цеглин і штучних блоків. Тому цегляні будинки користуються постійним попитом.

 

Стіни можна будувати з шлакобетону, керамзитобетону, опілкобетона, які володіють цілим рядом позитивних якостей.

 

Чим менше маса матеріалу, тим нижче його теплопровідність і легше будівлю.

 

Дерев'яні будинки з бруса

дерев'яний будинок в інтер'єрі

 

 

Деревина - один з найдавніших матеріалів, застосовуваних для будівництва будинків з бруса і стін житла.

 

Низька теплопровідність деревини, її прекрасні технологічні і експлуатаційні якості замінити просто неможливо. Але найголовніше в деревині те, що стіни "дихають" і мають природні запахи, не порівнянні ні з чим. Наприклад, будинки з бруса товщиною 20 см за своїми теплоізоляційним якостям легко замінюють цегляну стіну товщиною 40 см. Нагадаємо, що брус - бревенчатое будова без підлоги, решетування і даху. Готовий профільований брус з колод встановлюється на заздалегідь підготовлений фундамент.

Для будівництва дерев'яного будинку під ключ ми відбираємо тільки здорову деревину без гнилизни і червоточини.

 

У дерев'яних будинках несучою конструкцією є дерев'яна стіна, що складається з подовжньо покладених один на одного колод або бруса - "вінців". Вінець являє собою прямокутну конструкцію, що складається з перпендикулярно укладених по периметру колод або брусів, скріплених між собою в кутах замковим з'єднанням. Вінці від нижньої обв'язки до віконного отвору називають підвіконними вінцями. Після них укладають віконні вінці, а потім - надвіконні.

 

Дерев'яні будинки - стіни з клеєного бруса

спальня в деревянном доме

У зв'язку з тим що дерев'яний будинок з клеєного бруса менше схильний до усадок, то встановлюють його відразу на фундамент (без попереднього складання). Дерев'яні будинки, побудовані з клеєного бруса менш схильні до усадок в порівнянні з рублених.

Основним напрямком діяльності Компанії "Новий дім" є будівництво дерев'яних будинків Київ - Україна.

Вартість дерев'яного будинку можна подивитися тут

Copyright © 2009-2017. noviydom.kiev.ua Все права защищены.
Проекты домов, строительство домов,
дервянные дома, кирпичные дома.