• www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
Russian (CIS)Ukrainian (UA)

Дерев'яні будинки, будинки з бруса.

 

інтер'єр в будинку з бруса Ошкурена колода в природному стані завжди має форму усіченого конуса, що ускладнює укладання вінців, оскільки потрібно почергово викладати колоди. Крім того, для якісного примикання вінців один до одного потрібен скрупульозний підбір колод і їх індивідуальна підгонка. Нове покоління стінових матеріалів для будівництва дерев'яних будинків відрізняється уніфікованою геометрією, що дозволяє обійти ці труднощі.

Переваги будинків з оциліндрованих колод

Колода втілює собою природну естетику і дарує відчуття тепла, а чітка геометрія будинку з оциліндрованого брусу або будинку з профільованого брусу дозволяє реалізувати індивідуальні архітектурні рішення, прекрасно вписуючи їх у будь-яке культурне середовище.

Мінімальна витрата матеріалу, відсутність трудовитрат, пов'язаних з обробкою деревини, максимально можлива товщина стін зробили дерев’яні колоди лідируючим матеріалом для будівництва дерев'яних будинків.

У процесі оциліндровки видаляється кора і поверхневі шари деревини. У товщі кори і зовнішніх шарах дерева живуть личинки і комахи. Крім того, кора може приховувати внутрішні порожнини, тріщини і дефекти колоди. Процес оциліндровки повністю усуває ці недоліки.

На відміну від дикого зрубу, оциліндрований брус має більш високі показники довговічності. Крім того, сучасні технології оциліндровки, застосовувані на нашому виробництві, дозволяють отримувати єдиний за геометричними розмірами і зовнішнім виглядом матеріал, що важливо з естетичної точки зору.

Основним недоліком будівництва дерев'яних будинків з дикого зрубу є низька продуктивність, пов'язана з ретельним підбором товщини вихідного матеріалу для укладки, а також велика кількість ручної праці, адже кожна колода виготовляється строго індивідуально: ретельна вирубка посадкового паза, промальованого на стовбурі за допомогою інструменту, званого межею, ручна вирубка чашок при укладанні колод «в обло» (або індивідуальна підготовка торців при рубці «в лапу», тому що всі колоди різні по товщині). зарізка вінців в дерев'яному будинку Пази виходять неоднаковими по ширині і глибині, чаші різні, тому взаємозамінність повністю відсутня - кожна колода при зборці має своє суворо визначене місце. Крім того, навіть при ретельному відборі колод висота стіни все ж виходить різною, тому перекриття доводиться підганяти вручну по лінії горизонту.

Причому через різну товщину колод осідання буде нерівномірним, і перекриття необхідно встановлювати тільки після його завершення. Тому дерев'яні будинки, побудовані зі складних рублених конструкцій, збирати важко або зовсім неможливо, так само як і розробляти робочі проекти з розгортками стін по осях і специфікацією колод з кресленнями кожної колоди.

У підсумку такий дерев'яний будинок і ціни на нього виходять досить високими, а від будівельників вимагається унікальний професіоналізм та спеціальні навички.

дерев'яні будинки

Зазначені недоліки і спонукали розумні голови до створення універсального будівельного матеріалу - оциліндрований брус. Судіть самі: ідеальна геометрія з мінімальними допусками дозволяє розробляти проекти малоповерхових конструкцій будь-якого ступеня складності, вести промислове виготовлення комплектів будинків, а будівельникам залишається мінімум ручної праці з монтажу: укладання межвенцового утеплювача і свердління отворів під нагелі. Дерев'яні будинки під ключ, з використанням оциліндрованого бруса будувати надійно, швидко і відносно недорого!

Раніше дерев'яні будинки будували з рубаних колод, тобто обробляли поверхню колоди і рубали чашки сокирою. З розширенням масштабів будівництва технологічний процес спростили завдяки застосуванню оциліндрованного брусу, у якого перетин однаковий по всій довжині.

Завдяки скороченню числа операцій при складанні будівництво будинків з брусу стало простішим, швидшим, дешевшим. Крім того, використання оцилиндрованого брусу дозволяє створити більш жорстку конструкцію і надати домівкам правильну геометричну форму. Однією з основних переваг оциліндрованих колод є округла рівна форма, що дозволяє легко отримати щільне з'єднання колод.

Висока точність виготовлення дає можливість забути про підгонку колод. Технологія створення замків і пазів на етапі будівництва дерев'яного будинку дозволяє знизити одержувані зазори в вінцях, а також з'єднувати брус під будь-яким кутом, прикрашати виступи колод, виготовляти декоративні вирізи в отворах балконів. Перегородки та стіни будинку з брусу після установки виглядають акуратно і не вимагають оздоблювальних робіт. Будинки з оцилиндрованого брусу не потребують додаткового утеплення та оздоблення, так як дерево має високі теплоізоляційні характеристики.

Стіни дерев’яних будинків

будинок з бруса

Роль стін (огороджуючих конструкцій) в експлуатаційних і естетичних властивостях будинку переоцінити важко. Стіни, будучи основним елементом будинку, визначають його якість і зовнішній вигляд. Вони повинні бути міцними, довговічними, мати відмінну звукоізоляцію, задовольняти вимогам по тепловому захисту і вогнестійкості, забезпечувати архітектурну виразність і - це далеко не повний перелік тих вимог, які пред'являють до стін

З якого матеріалу побудувати стіни свого будинку вирішує господар. Це залежить від смаків, матеріальних можливостей, традицій і ще ряду чинників, що накладають свій відбиток на вибір будівельного матеріалу.

Стіни садибного будинку або котеджу можуть бути глиняними, дерев'яними, кам'яними, цегляними або побудовані з сучасних матеріалів (блокхаус), які починають входити в будівельну практику. Кожен із зазначених матеріалів має свої плюси і мінуси. На Русі завжди будували рубані стіни. І справа не тільки в тому, що в лісах росте достатня кількість дерев. Деревина, як природний матеріал, володіє хорошою енергетикою і тому проживання в дерев'яному будинку благотворно впливає на самопочуття, працездатність, здоров'я. Теплоізоляційні якості будинку з бруса значно вище, ніж у цегли і каменю.

Кам'яні стіни більш міцні й довговічні. Їх застосування розширює архітектурні можливості. Стіни з природного каменю завжди вважалися найдешевшими. Але камінь холодний та жити в будинку, стіни якого побудовані з цього матеріалу, не дуже приємно. Штучний камінь - цегла - більш теплий. Крім того, правильна, суворо регламентована форма цегли розширює дизайнерські можливості. Для поліпшення теплотехнічних властивостей цього будівельного матеріалу розроблені економічні конструкції цеглин і штучних блоків. Тому цегляні будинки користуються попитом.

Стіни можна будувати з шлакобетону, керамзитобетону, опілкобетону. Чим менше маса матеріалу, тим нижче його теплопровідність і легше будівля.

Дерев'яні будинки з брусу

дерев'яний будинок в інтер'єрі

Деревина застосовується для будівництва будинків з брусу і стін житла.

Низька теплопровідність деревини, її прекрасні технологічні і експлуатаційні якості замінити неможливо. Але найголовніше в деревині те, що стіни «дихають». Наприклад, будинки з брусу товщиною 20 см по теплоізоляційним якостям легко замінюють цегляну стіну товщиною 40 см. Готовий профільований брус з колод встановлюється на заздалегідь підготовлений фундамент.

Для будівництва дерев'яного будинку під ключ ми відбираємо тільки якісну деревину без гнилизни і червоточини.

У дерев'яних будинках несучою конструкцією є дерев'яна стіна, що складається з подовжньо покладених одна на одну колод – «вінців». Вінець - це прямокутна конструкція, що складається з перпендикулярно укладених по периметру колод або брусів, скріплених між собою в кутах замковим з'єднанням. Вінці від нижньої обв'язки до віконного отвору називають підвіконними вінцями. Після них укладають віконні вінці, а потім - надвіконні.

Дерев'яні будинки - стіни з клеєного бруса

спальня в деревянном доме

У зв'язку з тим що дерев'яний будинок з клеєного бруса менше схильний до усадок, то встановлюють його відразу на фундамент (без попереднього складання). Дерев'яні будинки, побудовані з клеєного бруса менш схильні до усадок в порівнянні з рублених.

Основним напрямком діяльності компанії «Новий дім» є будівництво дерев'яних будинків в Києві та Україні.

Вартість дерев'яного будинку можна подивитися тут

Copyright © 2009-2021. noviydom.kiev.ua Все права защищены.
Проекты домов, строительство домов,
дервянные дома, кирпичные дома.