• www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
Russian (CIS)Ukrainian (UA)

Дерев'яна вагонка. Чарівність деревини.

дерев'яна вагонка завтовшки 20 мм.

5 головних причин купити дерев'яну вагонку:

1. Простота монтажу. Звичайна вагонка - це тонка планка з дерева, яка має спеціальні пази і виїмки для зручного і простого монтажу. Саме тому їй віддають перевагу при виборі матеріалу для стін.

2. Відсутність необхідності попередньої підготовки поверхні. Це значна перевага, яка дозволяє проводити обробку стін без підготовчих ремонтних робіт. Не потрібно шпаклювати і попередньо вирівнювати поверхню стін. Дерев'яна вагонка приховає всі дефекти і нерівності.

3. Низька вартість. У порівнянні з сумою, яку доведеться витратити на вирівнювання стін і їх подальше фарбування або обклеювання шпалерами, ціна вагонки значно виграє.

4. Практичність. Вагонка з дерева ремонтується. Пошкоджена ділянка деревини ошкурюється, полірується, а далі відновлюється лакове покриття. Щоби повністю поміняти інтер'єр кімнати, достатньо перефарбувати і обробити вагонку. Покриваючи вагонку кольоровою фарбою, ви зможете вписати її в будь-який дизайн, а зберігши природну фактуру - створити безмежний затишок і повний спокій кантрі-стилю.

5. Естетичні властивості. Поєднання величавого благородства і солідності з затишком і теплом будинку - все це можливо завдяки дерев'яній вагонці. Дерев'яний декор однаково витончено виглядатиме і в сільському стилі, і в стилі класичного кабінету.

5 головних причин купити дерев'яну вагонку в компанії «Новий Дім»:

вагонка сосна

 

1. Великий асортимент: у нас є в наявності все, від блок хауса (імітація бруса) до інтер’єрних варіантів вагонки; від недорогого матеріалу із сучками і перепадами по кольору до сорту «еліт» без браку деревини та з рівним тоном забарвлення.

2. Якість. Матеріал виготовляється за найвищими стандартами з якісної натуральної екологічно чистої сировини.

3. Ціна на вагонку. У нас діє гнучка система знижок.

4. Доставка вагонки по Києву і в інші регіони України. Наша компанія тісно співпрацює з транспортними фірмами, тому організує доставку матеріалів на будь-які відстані, якщо вам потрібно купити вагонку великою партією.

5. Менеджери і фахівці компанії нададуть повну інформацію про наявність товару на складі, допоможуть професійною порадою в виборі вагонки та іншої продукції з натурального дерева.

5 головних видів дерев'яної вагонки

вагонка з липи

 

 

Вагонка сосна. Це найпоширеніша вагонка з деревини. Вона виготовляється з соснових чистих дощок. В результаті отримують відмінну дошку з незначною кількістю сучків, гладкою і відшліфованою поверхнею. Вагонка з сосни вирізняється золотистим відтінком, а на її поверхні є індивідуальний візерунок деревини. З часом вона темніє і набуває більш темного благородного відтінку. Головною перевагою є її невелика маса, приємний аромат смоли, висока стійкість проти гниття і легкість в обробці. Купити вагонку з сосни слід в тому разі, якщо ви любите запах хвойного лісу, цінуєте його цілющі властивості і надаєте значення універсальності застосування.

Вагонка з ялини. По фізичним характеристикам ялина не відрізняється від сосни. Відмінність полягає лише в набагато меншому вмісті смоли у складі цієї деревини та білому кольорі деревних волокон. Оскільки верхівка ялинового стовбура має більше сучків, ніж сосна, то вагонка з неї використовується для унікального декору поверхонь. Оригінальна фактура забезпечить незабутній сільський антураж.

Вагонка з осики. Ця листяна порода за властивостями схожа на липу, але при цьому вона надзвичайно міцна. Осика не боїться вологи - вона надовго зберігає сріблястий благородний відтінок, не роздувається і не тріскається. Вагонка з осики не гниє, має малу теплопровідність і використовується для полиць і стін в лазнях і саунах. Також дерев'яна вагонка з осики незамінна для зовнішньої обробки будівель завдяки неймовірній міцності, яка з роками тільки посилюється. Звертайтесь в компанію «Новий Дім», щоб купити вагонку з доставкою, зробивши свій інтер'єр шляхетним і довговічним.

вагонка з модрини

Вагонка з модрини. Довговічний, негорючий, безпечний матеріал. Вагонка з модрини по міцності не поступається дубовій, відрізняється високою вогнестійкістю, не схильна до гниття. Фахівці компанії «Новий дім» рекомендують дерев'яну вагонку з модрини для оригінальної обробки внутрішніх приміщень, а також для зовнішньої обробки будинків і альтанок. Замовити дерев'яні вироби можна з доставкою на об'єкт.

Дерев'яна вагонка незамінна в обробці інтер'єру, вона створює незабутню атмосферу затишку і комфорту, забезпечує екологічність і натуральність житла. Що може краще прикрасити будинок, ніж природна фактура дерева і мудрий візерунок сучків на ньому. Якщо ви цінитель натуральності та безпеки, то для оздоблення інтер'єру рекомендуємо купити дерев'яну вагонку.

Компанія «Новий Дім» реалізує дерев'яну вагонку в Києві. Щоб зробити замовлення, заповніть спеціальну електронну форму на сайті, зверніться в наш офіс або просто зателефонуйте нам.

Copyright © 2009-2021. noviydom.kiev.ua Все права защищены.
Проекты домов, строительство домов,
дервянные дома, кирпичные дома.