• www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
Russian (CIS)Ukrainian (UA)

Приватний будинок, будівництво будинків!

 

дерев'яний будинок

Кінець XX і початок XXI століття для України характерні сплеском індивідуального будівництва. Цьому значною мірою сприяло зняття обмежень на малоповерхове будівництво, поява на нашому ринку нових (як вітчизняних, так і зарубіжних) технологій і будівельних матеріалів. З'явилися нові проекти будинків, про які громадяни нашої країни зовсім недавно і не мріяли.

 

 

Зовсім поновому стали дивитися і на внутрішнє обладнання будинку, його планування, дизайн, дизайн інтер'єру. Цьому великою мірою сприяла відкрилася можливість для знайомства з побутом жителів розвинених країн раніше недоступного зарубіжжя. Затишок, краса, сучасний дизайн, сучасне обладнання та електроніка стали відмінною рисою нових будинків нашого часу. Звичним стало слово "", яке практично не застосовувалося в недалекому минулому.

Для того щоб почати будівництво будинку, котеджу, побудувати заміський будинок, слід дотриматися ряд формальностей по узгодженню проекту з місцевими органами влади і архітектурними організаціями, ретельно продумати архітектуру будови і всі дрібниці, включаючи ландшафтний дизайн, добре вивчити геологію грунтів на ділянці, вирішити ряд питань , пов'язаних з придбанням і доставкою на ділянку матеріалів і конструкцій, забезпечити будівництво технікою та засобами малої механізації і т. д.

будівництво будинку

 

Всі ці організаційні питання займають масу часу, але без їх вирішення неможливо приступати до будівництва нового будинку. Разом з тим спорудження сучасного індивідуального будинку, його облаштування - складна і дорога задача.

Наша виробничо-будівельна компанія надає комплексні послуги в області будівництво будинків і проектування, починаючи виробництвом матеріалів для будівництва і закінчуючи будівництвом будинків під ключ і облаштуванням території біля будинку. Ми будуємо дерев'яні будинки, цегляні будинки, лазні, альтанки і т.д. при цьому в броварському районі у нас знаходиться столярне виробництво, в якому налагоджено виробництво матеріалів для будівлі споруд з дерева. Ми будуємо будинки "під ключ", що відповідають сучасним вимогам.

будівництво цегельного будинку

У деяких випадках поступають таким чином. На будівництво будинків запрошують будівельні бригади або, не мудруючи, організовують власну бригаду і, засукавши рукави, приступають до освоєння земельної ділянки. Треба відзначити, що від правильного підбору будівельних кадрів багато в чому залежить остаточний результат. Адже маючи в наявності найсучасніші і якісніші матеріали можна побудувати будинок, який не буде відповідати пропонованим до нього вимогам, не буде відповідати архітектурним нормам, не принесе задоволення його власникові.

Новий Дім неможливо побудувати самому. Для цього потрібно, як мінімум, будівельна бригада, у складі якої повинен бути хоча б одна людина, яка має досвід будівництва, володіє навиками у роботі з інструментами і прийомами укладання будівельних матеріалів і конструкцій.

 

Досвідченими будівельниками не народжуються. Ними стають в результаті отриманих навичок в процесі роботи. Природно, що чим менше досвід, тим більша ймовірність помилок, допущених у роботі. Що ж, від помилок ніхто не застрахований. А ось щоб їх було менше, і створена наша компанія, яка вже має досвід роботи, кваліфікований персонал, як на етапі виробництва будівельних матеріалів з дерева (брус, профільований брус, вагонка, дошка для підлоги, блокхаус і т.д.), так і кваліфікованих і досвідчених будівельників.

Основним напрямком діяльності Компанії "Новий дім" є будівництво будинків Київ - Україна.

На власному деревообробному виробництві виготовляємо брус, профільований брус, сходи, статеву дошку, вагонку та інші пиломатеріали.

 
Copyright © 2009-2021. noviydom.kiev.ua Все права защищены.
Проекты домов, строительство домов,
дервянные дома, кирпичные дома.