• www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
Russian (CIS)Ukrainian (UA)

Будинки з оциліндрованих колод.

будинок з оциліндрованої колоди

Надійний будинок Вашої мрії.

Профіль компанії «Новий дім» - будівництво будинків, дач і котеджів, а одним з головних напрямків нашої роботи є будівництво будинків з оциліндрованої колоди. Наші кваліфіковані фахівці мають величезний досвід в будівництві дерев'яних будинків з оциліндрованої колоди або оциліндрованнго бруса будь-якої площі, розмірів і складності. Наша робота включає в себе всі етапи будівництва: починаючи від підбору разом із замовником проекту будинку і закінчуючи здачею будинку під ключ. Які ж основні причини, з яких все частіше вибирають дерев'яні будинки з оциліндрованої колоди?

1. Вибравши будинок з оциліндрованої колоди, ви отримаєте екологічно чисте і природне житло. Завдяки вмісту фітонцидів і смол дерево благотворно впливає на здоров'я людини. А його природний і м'який колір підтримує і заспокоює психіку.

2. Привабливий зовнішній вигляд. Ніщо не може зрівнятися з красою, природністю і натуральністю будинку з оциліндрованого бруса.

3. Будинки з оциліндрованих колод в Києві і Київській області енергоощадні. Погодні умови наших широт зобов’язують будувати будинки з відмінною теплоізоляцією. А теплоізоляція дерева в 5 разів вище, ніж у цегли і бетону. Це дозволяє зберегти тепло і затишок взимку, прохолоду в літній період і не страждати від протягів.

дерев'яний будинок
4. Дерев'яний будинок «дихає». Виняткова структура деревини, завдяки своїй волокнистості, дозволяє швидко виводити водяні пари з приміщення назовні. Тому в дерев'яному будинку з оциліндрованого бруса завжди буде сухо.

5. Будинок з оциліндрованої колоди, побудований за всіма правилами, довговічний. А сучасні способи обробки деревини безпечними антисептичними розчинами збільшать його «життя» в кілька разів.
дерев'яний будинок з оциліндрованої колоди
6. Завдяки оциліндровці колод дерев'яний будинок міцний. Він стійкіший і міцніший, ніж будинки зі звичайного бруса.

7. Дерев'яні будинки з оциліндрованих колод пожежобезпечні. Сучасні засоби для просочення - антипірени - забезпечують зниження горючості деревини.

8. Швидкість і простота зведення будинку з оциліндрованого бруса. Комп'ютерні технології дозволяють виготовити максимально вивірені і математично прораховані пази в колодах. Дерев'яні будинки будуються легко, завдяки точному з’єднанню деталей.

9. Величезний вибір проектів будинків з оциліндрованої колоди. Ви можете вибрати будинок будь-якої складності і конфігурації. Елементи будови можуть з'єднуватися під різними кутами без шкоди для збереження внутрішнього тепла.

10. Економія коштів на внутрішньому оздобленні житла. Воно просто не потрібно, відразу після завершення будівництва ви можете заїхати в будинок і додатково придбати тільки декоративні елементи інтер'єру і меблі.

11. Дерев'яні будинки дешеві. Не потрібен потужний фундамент для будівлі. Деревина набагато легша, ніж цегла, а тим більше бетон. Якщо брати до уваги всі фактори економії, то будинок з оциліндрованої колоди приблизно на третину дешевше кам'яних.

будинок з оцилиндрованного бруса

Компанія «Новий Дім» виконує всі етапи роботи в найкоротші терміни та дотримується чинних норм будівництва дерев'яного будинку. Ось головні етапи будівництва дерев'яного будинку:

1. Вибір проекту і безпосереднє проектування.

2. Заготівля необхідної кількості дерев'яних оциліндрованих колод та іншої деревини для обраного проекту.

3. Заливка фундаменту.

4. Збірка дерев'яних стін.

5. Покрівельні роботи.

6. Врізка вікон і дверей. На цьому ж етапі проводять настии підлоги та монтаж сходів.

7. Додаткова обробка будинку септиками.

8. Проведення комунікацій: електрики, опалення, водопроводу та стоків.

9. Прикінцеві оздоблювальні роботи: шліфування колод, чистова підлога, утеплення будинку і т.д.

Деревина - найпопулярніший матеріал для будівництва та оздоблення житла. Передати комфорт, затишок і безмежне тепло, яке дає деревина, за допомогою будь-яких інших матеріалів неможливо. Щоб замовити будівництво будинку з оцилиндрованої колоди в Києві, телефонуйте в офіс компанії «Новий Дім».

Copyright © 2009-2021. noviydom.kiev.ua Все права защищены.
Проекты домов, строительство домов,
дервянные дома, кирпичные дома.