• www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
Russian (CIS)Ukrainian (UA)

Імітація бруса

каркасний будинок обшитий імітацією бруса

Імітація бруса - ідеальне рішення для зовнішньої і внутрішньої обробки будинку, котеджу або дачі. Вагонка імітація бруса виглядає акуратно і стильно. Надійна і довговічна профільована під брус дерев'яна дошка виготовляється з ялини або сосни. По зовнішньому вигляду вона нагадує звичайну вагонку, але не має проміжного паза після стикування. Тильна сторона такої вагонки має паз для поліпшеної вентиляції. Також відмінністю від вагонки є те, що обшивка стін дошкою імітацією бруса проводиться тільки горизонтально. Це і створює враження складеного дерев'яного бруса, який дає відчуття теплоти і затишку.

Суха дошка, що імітує брус, найчастіше використовується для обробки стін в інтер'єрі цегляних будинків і котеджів. Натуральна деревина дарує будинку приємну атмосферу, чого ніколи не зробить вагонка ПВХ або інші полімерні матеріали та панелі, виготовлені з них. Декорування внутрішніх приміщень проводиться широкою імітацією бруса - ширина 135-145 мм. Така дошка дає можливість візуально розширити розміри приміщення. Крім цього, дошка імітація бруса може бути застосована для обшивки стель.

імітація бруса з сосни

Одним з варіантів застосування дошки імітації бруса є обшивка стін з зовнішньої сторони - фронтони або еркери в будинках, а також обробка будь-яких не дерев'яних стін. Якщо використовувати енергозберігаючі матеріали, то можна гарантовано забезпечити високі теплоізоляційні властивості і відмінний зовнішній вигляд житла. Після обшивки вагонкою імітацією бруса будинок буде виглядати охайно, престижно і благородно. Для зовнішньої обробки котеджів використовується широка панель розміром більше 190 мм.

Вагонка імітація бруса виготовляється з сосни, ялини, модрини або кедра. Сосна і ялина дарують прекрасний аромат смоли, стійкі до гниття і прості в обробці.

Модрина відповідає правилам пожежної безпеки, тому що має знижену теплопровідність. За твердістю і міцністю модрина близька до дуба. Її обробка вимагає зусиль, але і служить вона набагато довше. Слід зазначити її властивість тверднути у воді. Тому така імітація з модрини використовується в умовах підвищеної вологості без ризику пошкодитись або розтріснутися.

імітація бруса з модрини

Імітація з кедра поєднує в собі міцність і м'якість. Вона легко оброблюється і нарізається. Як і решта хвойних порід, кедр може регулювати рівень відносної вологості в приміщенні. При цьому він не деформується і не розтріскується. Вагонка імітація бруса з кедра стійка до гниття, очищає повітря і навіть відганяє комах.

Компанія «Новий Дім» гарантує високу якість імітації бруса і дерев'яної вагонки. Кваліфіковані фахівці допоможуть вам придбати імітацію бруса в Києві. Ціна на імітацію бруса в нашій компанії значно нижча, ніж у конкурентів. Щоб створити у будинку або котеджі атмосферу затишку і тепла, необхідно використовувати матеріали з натурального екологічно чистого дерева.

Наша компанія пропонує широкий асортимент імітації бруса за доступною ціною. Якісний матеріал забезпечить відмінний зовнішній вигляд будинку протягом довгих років.

Copyright © 2009-2021. noviydom.kiev.ua Все права защищены.
Проекты домов, строительство домов,
дервянные дома, кирпичные дома.