• www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
Russian (CIS)Ukrainian (UA)

Каркасні будинки за новою технологією!

Дерев'яне будівництво з мінімальною усадкою і без клею!

Переваги технології

Для зведення будинків компанія «Новий дім» використовує профільований брус власного виробництва.

profbrusmal.jpg

Екологічно чиста деревина

При виробництві використовується екологічно чиста деревина, 100% масив дерева. Основа - сухий брус з сосни або карпатської смереки, 0% клею.

Ідеально гладкі поверхні

Поверхні бічних сторін бруса ідеально гладкі. Матеріал не потребує додаткової обробки ні ззовні, ні всередині. Дерев'яний будинок з такого бруса має охайний і привабливий зовнішній вигляд.


Теплий будинок

Профільований брус завдяки ідеальному приляганню, широкому містку холоду, складному «лабіринтовому» (тобто зі зміщенням) замку в двох площинах із зазором 3 мм, значно перевершує оциліндровану колоду по теплоізоляції. Так 2 (два) профільованих бруса перетином 70х140 мм плюс утеплення між брусами 100 мм еквівалентні колоді діаметром 240 мм, 190х190 мм – 320 мм і 240х190 мм – 420 мм.


Економічний будинок

Профільований брус на 40% економічний, ніж оциліндрована колода, та майже в 2 рази дешевше клеєного бруса, що робить його найвигіднішими будівельним матеріалом.

Мінімальна усадка висушеного бруса. У виробництві використовується брус, висушений до 14-16 %. У відповідності з нормами усадка висушеного бруса до експлуатаційної вологості (14-16%) становить всього 3,5 % для сосни і кедра, 4,5% для модрини. До прикладу, клеєний брус дає усадку до 3%. Практично однакові показники.


Сухі стіни

У стіни не затікає вода. Форма профілю розрахована так, що дощова вода не потрапляє між брусом, це оберігає стіни від гниття.


Без тріщин

Тріщини практично відсутні. При виробництві профільованого бруса ймовірність утворення тріщин значно менша, так як в брусі знято напругу з чотирьох сторін.


Дерев'яний будинок дихає

На відміну від клеєного бруса або OSB плит (які використовуються при будівництві каркасних будинків), де порушена внутрішня структура дерева, профільований брус з масиву є матеріалом, який дихає. Через стіни будинку і торці постійно відбувається повітрообмін. Навіть при закритих вікнах повітря в такому будинку буде завжди свіжим і наповненим ароматом дерева.


Будинки не потребують кондиціонерів

Протягом дня більше 30% повітря в будинку змінюється через стіни. Будинок сам підтримує оптимальну вологість, кисневий баланс і розподіляє тепло, створюючи комфортні умови для життя, тому в дерев'яному будинку взимку затишно і тепло, а влітку приємна прохолода.

Легкість и швидкість зведення.

Каркасні будинки швидко і легко збираються, тому що всі елементи виготовлені на верстатах з високою точністю. Для прикладу: каркасний будинок загальною площею 150 метрів квадратних ми побудуємо за 3-4 місяці. Бюджет на будівництво такого будинку (фундамент, стіни, дах, вікна, двері, підлога, розводка електрики, сантехніки, обробка антисептиком, фарбування) складе приблизно 375-400 тисяч гривень.

Вартість будівництва каркасних будинків за новою технологією можна подивитися тут

Copyright © 2009-2021. noviydom.kiev.ua Все права защищены.
Проекты домов, строительство домов,
дервянные дома, кирпичные дома.