• www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
Russian (CIS)Ukrainian (UA)

Схема роботи з компанією «Новий Дім». Основні етапи будівництва.

У компанії «Новий Дім» існує вивірена роками схема роботи з клієнтами. Адже зведення будинку - це спільна робота замовника і підрядника і їх узгоджених дій. Тільки в цьому випадку будівництво буде успішним, а результат задовольнить всіх. Ми постаралися передбачити всі нюанси різних технологій і пропонуємо вам наступний алгоритм наших дій.

 

Проект будинку. Для того, щоб почати роботу над своїм майбутнім будинком, вам необхідно визначитися з проектом майбутнього будинку, його розмірами і зовнішнім виглядом. Для цього у вас є три шляхи:
- Можна заздалегідь вибрати проект на нашому сайті, там же ви знайдете кошторису і попередні терміни зведення;

- Ви можете використовувати свій проект, який також буде наведено в потрібний вид;

- Можлива розробка проекту вашого майбутнього будинку з «нуля» по заданих параметрах.

Відразу варто відзначити, що при необхідності, наші архітектори обраний проект доопрацюють або перероблять.

Попередній прорахунок кошторису. Багато замовників спочатку надсилають нам на пошту планування і висоти майбутнього будинку, ми робимо, абсолютно безкоштовно, попередній прорахунок кошторису на будівництво, погодивши з вами технології. Якщо Вас влаштовує бюджет - то запрошуємо до нас в офіс.

Зустріч в нашому офісі з фахівцями. Багато замовників не вважають за потрібне це робити, але ми настійно рекомендуємо по простих причин. Перше - це можливість ознайомитися з технологіями будівництва дерев'яних будинків і підбір оптимальної для вашого проекту. Друге - рекомендації архітектора і інженерів по коригуванню вашого проекту, якщо це необхідно. Узгодження кошторису і остаточного розрахунку, а також отримання індивідуальних знижок.

Виїзд на місце будівництва нашого фахівця і остаточні коригування проекту. Це необхідно для врахування особливостей місцевості та заключного узгодження загальних параметрів вашого будинку. Так само виїзд може бути проведений до зустрічі в офісі, а всі деталі обговорені ще раз в офісі.

Укладення договору і підписання всіх необхідних документів. Договір з підрядником необхідний для затвердження технічного завдання та його остаточного кошторису. Вноситься обумовлена ​​передоплата, як правило, це до 50% від загальної суми. Складається графік всіх оплат, що додається до договору.

Розробка проекту будинку. Конструктивний проект, який необхідний для повної специфікації всіх робіт, матеріалів, і остаточного проектування самого будинку по заданих параметрах. Всі деталі та редагування вносяться і узгоджуються з клієнтом.

Відправка заявки в виробничий відділ. Тут виготовляються всі матеріали для будівництва. Термін їх поставки залежить від габаритів вашого будинку і складності проекту. На цей етап може піти від 1-го місяця до 3-ох.

Початок будівельних робіт. Бригада готує все необхідне для початку будівництва. Виробляється розмітка майбутнього будинку на місцевості, контролюється завезення матеріалу, визначаються головні пріоритети в роботі.

Безпосередньо будівництво будинку. Наші фахівці за узгодженими в договорі етапах виконують всі будівельні роботи, а замовник їх оплачує після контролю з виконробом.

Гарантії від компанії «Новий Дім». Як тільки всі деталі дороблені, а будівництво закінчено, наша компанія і клієнт підписують акт виконаних робіт. Гарантія становить від 1-го року, в залежності від типу будівництва та використаних матеріалів. З нашого досвіду можемо сказати, що цього терміну достатньо для прояву всіх можливих недоліків. І якщо за один рік нічого не сталося з будинком, то навряд чи якісь проблеми виникнуть у подальшому.

Варто відзначити такі особливості роботи з нашою компанією:

до вашого проекту прикріплюється виконроб, до якого ви можете звернутися в будь-який час з питань будівництва вашого будинку; він контролює повністю весь процес і в курсі всіх деталей;

оплату клієнт проводить на основі договору і спеціального доповнення, в якому вказано графік і принцип; зазвичай це поетапна оплата і кожна сума позначена детально в документах;

якщо у вас виникають будь-які додаткові роботи в процесі будівництва, то ви можете вирішувати це безпосередньо з бригадою, але наша компанія не несе відповідальності за їх виконання, і гарантія на них також не поширюється;

В такому порядку ми здійснюємо роботу над нашим проектами і вона виправдана нашим досвідом. Якщо слідувати всім зазначеним етапам будівництва, то введення в експлуатацію стане для вас справжнім святом.

Copyright © 2009-2021. noviydom.kiev.ua Все права защищены.
Проекты домов, строительство домов,
дервянные дома, кирпичные дома.