• www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
Russian (CIS)Ukrainian (UA)

Про нас.

Місія нашого підприємства "Новий дім" полягає в розробці та втіленні рішень у сфері будівництва як дерев'яних будинків так і цегляних будинків, які покликані на довгі роки створити затишок і комфорт Вам і Вашим близьким.

Основний напрямок нашої діяльності-будівництво будинків як дерев'яних так і цегляних, а так само виробництво будівельних матеріалів з дерева таких як брус з дерева, вагонка, дошка для підлоги, профільований брус, двері, вікна і т.д.

Поєднуючи, здавалося б, несумісне-традиції і сучасність - наша компанія пропонує широкий асортимент продукції, і можливість вибрати з максимальної кількості варіантів конструктивних рішень те єдине, необхідне саме Вам!

Протягом багатьох сотень років люди воліли жити в дерев'яних будинках. Адже їх переваги дерев'яних будинків очевидні:

Дерево-найприродніший природний матеріал, а для Вашого здоров'я - найбільш корисний і екологічний.
У дерев'яному будинку завжди чисте повітря, а вологість і кисневий баланс підтримуються на оптимальному рівні, незалежно від зовнішніх умов, що забезпечує комфортність проживання.
Дерев'яні стіни з їх здатністю «дихати» - пропускати повітря крізь структуру волокон в обох напрямках - служать в якості універсальної системи кондиціонування.
А високі теплоізоляційні властивості деревини роблять Ваше житло теплим взимку і прохолодним влітку.
Основними достоїнствами дерева як будівельного матеріалу вважаються його міцність і довговічність.
А вживані сучасні технології виробництва дозволяють нам стверджувати, що з Вашим будинком нічого не станеться протягом десятків років.
Виконаний з сухого матеріалу будинок не вимагає внутрішньої обробки, дерево відмінно поєднується майже з усіма матеріалами.

 

Ми будуємо також і цегельні будинки а також заміські котеджі будь-якої площі. В залежності від Ваших побажань і засобів, це може бути невеликий заміський будиночок, сучасний котедж або елітний особняк.

Плюси використання цегли в якості матеріалу при будівництві будинків:

Високий ступінь захищеності від спалаху (хоча зауважимо, що якщо спалах все-таки відбувається, то кладка втрачає до 60-70% міцності).
Низька схильність до атмосферних впливів. Несхильність біологічним факторам.
Висока міцність конструкції.
Довговічність.
Престижність.
Основним напрямком діяльності ТОВ "Новий дім" є будівництво будинків, проектування будинків, будівництво будинків під ключ. Ми будуємо дерев'яні будинки, цегляні будинки, а також лазні, сауни, дитячі майданчики.

На власному деревообробному виробництві виготовляємо брус, профільований брус сходи, двері, статеву дошку, вагонку та інші пиломатеріали.

Висококваліфіковані фахівці з усім необхідним етапам будівництва (фундаменти, монтаж вироби, покрівельні роботи, оздоблення) позбавлять Вас зайвих турбот і забезпечать можливість в найкоротший термін відсвяткувати новосілля.

Застосовуючи замкнутий цикл: заготівля, транспортування, виробництво, в процесі будівництва дерев'яних будинків, дозволить замовнику знайти в нас надійного і стабільного партнера.

Наша копання зводить будинки на всій території України. Ми будуємо будинки в Києві, Донецьку, Львові, Харкові, Дніпропетровську, Запоріжжі, Чернігові, Сумах, Луганську, Херсоні, Сімферополі, Криму, Одесі, Вінниці, Хмельницькому, Чернівцях, Івано-Франківську, Тернополі, Ужгороді, Луцьку, Рівному, Житомирі, Черкасах, Кіровограді.

Copyright © 2009-2021. noviydom.kiev.ua Все права защищены.
Проекты домов, строительство домов,
дервянные дома, кирпичные дома.