• www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
Russian (CIS)Ukrainian (UA)

Каркасні будинки

Ціни на будівництво каркасних будинків дивіться тут

Компанія «Новий дім» займається проектуванням та будівництвом каркасних будинків, виробничо-складських приміщень, а також різноманітних стропильних систем.
Каркасне будівництво дозволяє зводити як великі котеджі, так і недорогі заміські дачні будинки, які за якісними характеристиками і по швидкості зведення перевершують, а за зовнішнім виглядом не поступаються цегляним і дерев'яним будинкам.

Особливість дерев'яних каркасних будинків в тому, що несуча опора - це каркас, а всередині конструкції розміщений утеплювач, який зберігає тепло. Такий каркасний будинок екологічний та економічний, оскільки заощаджує кошти на опалення. Технологія будівництва каркасних будинків дозволяє зводити будівлі для постійного проживання. Конструкція каркасного будинку не вимагає масивного фундаменту, що дозволяє значно зменшити його вартість. Для обробки стін застосовують різні оздоблювальні матеріали: сайдинг, вагонка під брус, дерев'яні панелі, шпалери, плитка, декоративна штукатурка.

Швидкість і якість будівництва каркасних будинків забезпечується завдяки використанню новітніх технологій, які набули великої популярності в США, Канаді, країнах Північної Європи, а з середини 90-х років 20 століття з'явилася і в Східній Європі.

Основа, на яку монтуються каркасні будинки - це дерев'яний каркас, обшитий плитою ОСП (ОSВ, орієнтовано-стружкова плита). Для теплоізоляції може використовуватися мінеральна вата. 150-міліметровий шар теплоізоляції за своїми характеристиками замінює 2 м цегляної кладки і забезпечує комфортний температурний режим протягом року.

Всі елементи кроквяних систем з'єднуються між собою зубчастими пластинами. Проектний термін служби каркасного будинку - більше 80 років.

 

Переваги каркасно-щитового будівництва:

  • легкість конструкції
  • відсутня необхідність у влаштуванні масивного фундаменту;
  • короткий термін будівництва (будівля 150 м2 зводиться за 90 днів під ключ);
  • нескладне проведення ремонтних робіт і реконструкції;
  • порівняно низька вартість кв. метра будівлі;

Наші спеціалісти позбавлять вас зайвих турбот на всіх етапах будівництва (фундамент, монтаж, покрівельні роботи, оздоблення) і допоможуть в найкоротший термін відсвяткувати новосілля.

Вартість каркасного будинку, представленого на фотографії нижче, в комплектації «під ключ» площею 100 метрів квадратних: (фундамент стрічковий глибина 70 см, висота цоколя - 45 см, каркас будинку з бруса перетином 150*150, утеплювач базальтова вата. Техноблок шириною 10 см, зовні OSB плита і фальшбрус товщиною 3,5 см, всередині вагонка, вікна металопластикові, сходи - сосна, перекриття дерев’яні, покрівля-ондулін, по будинку виконана розводка електрики і зливу під кінцеві прилади, підлога - плитка та сосна) становить від 280 000 тисяч гривень.

 

Технологія будівництва каркасних будинків

Особливістю будівництва каркасного будинку є розділення несучої і огороджувальної функцій конструкції. Першу виконує жорсткий каркас, який складається з вертикальних стійок, горизонтальних балок і діагональних розкосів, які передають навантаження від стін і покрівлі на фундамент. Каркас може бути дерев'яним або металевим.

Стіни каркасного будинку виконують тільки огороджувальну функцію і несуть навантаження лише від власної ваги, що дає можливість використовувати при їх зведенні різноманітні легкі матеріали і значно зменшити навантаження на фундамент.

Найбільш простий варіант каркасного будинку зводиться за каркасно-рамковою технологією. Збірка всіх елементів будівлі - каркаса та стінового заповнення - відбувається безпосередньо на будмайданчику. Готовий каркас зовні облицьовують вологостійкою OSB-плитою.

Порожнечі між елементами каркаса заповнюються теплоізолюючим матеріалом (базальтовою мінватою в блоках). Щоб утеплювач всередині каркасного будинку залишався завжди сухим, із зовнішнього боку його захищають від атмосферної вологи і вітру спеціальною плівкою. Вона не перешкоджає виходу пари, яка міститься в порах залишкового водяного утеплювача.

Щоб в утеплювач не потрапила водяна пара, яка утворюється в приміщенні, зсередини він покривається пароізоляційною плівкою. Зовні стіни облицьовують фальш-брусом, фасадною штукатуркою, обшивають сайдингом, обробляють облицювальною цеглою, зсередини - дерев'яною вагонкою або гіпсокартоном.

Copyright © 2009-2021. noviydom.kiev.ua Все права защищены.
Проекты домов, строительство домов,
дервянные дома, кирпичные дома.