• www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
 • www.noviydom.kiev.ua
Russian (CIS)Ukrainian (UA)

 Розміщення лазні на ділянці і суміщення її з іншими будовами!

 
Перш ніж побудувати баню, треба продумати, на якому місці і з яких матеріалів її будувати, якою вона повинна бути за розмірами, зовнішнім виглядом, внутрішньому устрою та обладнанню, а також мати проект.
 
Виходячи з цих міркувань ми підібрали не тільки популярні проекти бань, а й види сучасних інтер'єрів, екстер'єру і розмістили на сторінках нашого сайту.
 
Вхід в баню бажано планувати з півдня. Це полегшує користування нею і в зимовий час, так як з південної сторони менше заметів і вони швидше тануть. А ось вікна бажано виконувати із заходу або югозападе, оскільки баню зазвичай топлять увечері і промені вечірнього сонця проникають через маленькі віконця.
 
Димна лазня
 
На розміщення лазні впливає і те, якою вона задумана по конструкції. Якщо лазня димна, т. Е. Топиться «по-чорному», то відстань до меж ділянки та інших будівель повинно бути не менше 12 м. Бажано, щоб лазня розташовувалася з того боку житлового будинку і сусідніх будинків, куди переважно дмуть вітри. У густо населених районах будівництво лазень не допускається, та й у сільській місцевості вони небажані через підвищену пожежонебезпеку. У Фінляндії за димну баню стягується податок. У нас, хоча і немає податку, димні лазні останнім часом майже не будують.
 
Місце лазні
 
Ідеальним є місце біля водойми (ріки, озера, ставка), але не біля самої води, а на відстані 15-30 м, там, де сухо, немає небезпеки затоплення. Слід пам'ятати, що використана вода з лазні ні в якому разі не повинна потрапляти у водоймище і забруднювати його. Бажано, щоб лазня була подалі від дороги, в тихому місці, відгородженому від перехожих деревами, господарськими будівлями або парканом. Годиться для будівлі лазні і крутий схил.
 
Квітники, декоративні чагарники, невеликий штучна водойма або басейн перед лазнею дозволяють створити на садовій ділянці, дачі або в сільській садибі куточок відпочинку, де гармонія фарб і світла дає додатковий естетичний заряд, хороший настрій.
 
Недимні лазня
 
Недимні лазню можна сумістити з літньою кухнею, теплицею, майстерні і т. П. Це полегшує електроживлення, підведення води, пристрій каналізації, дозволяє дати гарний вигляд будівлям. Крім того, суха, чиста, тепла баняможет служити додатковою спальнею у разі приїзду гостей, тимчасовим житлом під час будівництва та ремонту будинку, приміщенням для вирощування ранньої розсади, фотомайстерні, місцем для прання, сушки та прасування білизни, сушаркою для ягід, грибів, лікарських трав і для багатьох інших цілей. Ось чому багато садівників і дачники, як у старовину сільські жителі, спочатку будують лазню, а потім, не поспішаючи, будинок. Все це доводить необхідність будівництва по можливості просторої лазні, передбачивши всі зручності і ретельно продумавши її пристрій і розміщення.
 
Поєднання лазні з житловим будинком
 
План розміщення і пристрою лазні бажано узгодити з фахівцем-архітектором або будівельником. Багато хто думає, що суміщення лазні з будинком призводить до вогкості, неприємним запахам у житловому приміщенні і до зменшення терміну служби будинку. Дійсно, волога лазня в будинку небажана, хоча і не виключається. Адже в упорядкованих міських квартирах ванна, душова, туалет аніскільки не погіршують житлові умови, а навпаки, створюють необхідний комфорт. Вся справа в дотриманні санітарно-технічних вимог до пристрою вологих приміщень і, в першу чергу, у забезпеченні належної гідроізоляції, каналізації та вентиляції. У цьому відношенні найбільш сприятлива лазня з сухою парою (суховоздушная баня-сауна).
Copyright © 2009-2021. noviydom.kiev.ua Все права защищены.
Проекты домов, строительство домов,
дервянные дома, кирпичные дома.