• www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
Russian (CIS)Ukrainian (UA)

 Корисні поради для дерев'яного домобудівництва від компанії Новий Дім!

 
 
Ошкуренное колоду в природному вигляді завжди має форму усіченого конуса, що ускладнює укладання вінців, оскільки потрібно почергова орієнтація колод. Крім того, для якісного примикання вінців один до одного потрібні скрупульозний підбір колод і їх індивідуальна підгонка. Нове покоління стінових матеріалів для будівництва дерев'яних будинків відрізняється уніфікованої геометрією, що дозволяє обійти ці труднощі.
 
У чому головні переваги будинку з оциліндрованих колод перед звичайним?
 
Колода було стильним у всі часи, оскільки несло природну естетику і відчуття тепла, а чітка геометрія будинки з оциліндрованих бруса або будинку з профільованого бруса дозволяє реалізувати і індивідуальні архітектурні рішення, прекрасно вписуючи їх у будь-яку культурне середовище. Будівництво дерев'яних будинків і застосовується при їх будівництві круглий перетин - абсолютно природна форма для стовбура будь-якого дерева, тому наші практичні предки воліли шлях найменшого опору, ще тисячі років тому вибираючи колоду в якості будівельного матеріалу для будівництва як житлового, так і стратегічного призначення.
 
 
Мінімальна витрата матеріалу, найменші трудовитрати, пов'язані з обробкою деревини, і, навпаки, - максимально можлива товщина стін зробили круглий матеріал лідером будівництва дерев'яних будинків.
 
Зрозуміло, багато з цих критеріїв актуальні й донині. У процесі оциліндровки видаляються кора і поверхневі шари деревини. У товщі кори і зовнішніх шарах дерева живуть личинки і комахи. Крім того, кора може приховувати внутрішні порожнини, тріщини і різні дефекти колоди. Процес оцилиндровки повністю усуває дані проблеми.
 
На відміну від дикого зрубу оциліндрований брус має більш високі показники експлуатаційної довговічності. Крім того, сучасні технології оциліндровки, застосовувані на нашому виробництві, дозволяють отримувати єдиний по геометричних розмірах і зовнішньому вигляду матеріал, що важливо і з естетичної точки зору.
 
Основним недоліком будівництва дерев'яних будинків з дикого зрубу є насамперед низька продуктивність, пов'язана з ретельним підбором товщини вихідного матеріалу для повенцовой збірки, а також велика кількість ручної праці, адже кожна колода виготовляється строго індивідуально: ретельна вирубка посадкового паза, промальовані на стовбурі за допомогою інструменту , званого межею, ручна вирубка чашок при укладанні колод «в обло» (або індивідуальна підготовка торців при вирубуванні «в лапу», тому що всі колоди різні по товщині), та й геометрія залишає бажати кращого. Пази виходять неоднаковими по ширині і глибині, чаші різні, тому взаємозамінність повністю відсутня - кожну колоду при складанні має своє суворо визначене місце. Крім того, навіть при самому ретельному повенцовом відборі колод висота стіни все ж виходить різною, тому перекриття доводиться підганяти вручну по лінії горизонту. Причому через різної товщини колод осаду буде нерівномірною, і перекриття необхідно встановлювати тільки після її завершення. 
 
Тому дерев'яні будинки, побудовані з складних рубаних конструкцій збирати важко або зовсім неможливо, так само як і розробка робочого проекту з розгорненнями стін по осях і специфікацією колод з кресленнями кожної колоди.
 
У підсумку такий дерев'яний будинок і ціни на нього получются досить високими, а від будівельників потрібні унікальний професіоналізм і спеціальні навички.
 
Зазначені недоліки і спонукали розумні голови до створення універсального будівельного матеріалу - оциліндрований брус. Судіть самі: ідеальна геометрія з мінімальними допусками дозволяє розробляти проекти малоповерхових конструкцій будь-якого ступеня складності, вести промислове виготовлення комплектів будинків, а будівельникам залишається мінімум ручної праці з монтажу: укладання міжвінцевого утеплювача і свердління отворів під нагелі. Дерев'яні будинки під ключ, з використанням оциліндрованого бруса будувати надійно, швидко і відносно недорого!
 
 
Раніше будинки з дерева будували з рубаних колод, тобто обробляли поверхню колоди і рубали чашки сокирою. З розширенням масштабів будівництва технологічний процес спростили завдяки застосуванню оциліндрованих бруса, у якого перетин однаково по всій довжині. Завдяки скороченню числа операцій при складанні будівництво будинків з бруса стало простіше, швидше, дешевше. Крім того, використання оцилиндрованного бруса дозволяє створити більш жорстку конструкцію і надати будинкам правильну геометричну форму. Одним з основних достоїнств оциліндрованих колод є округла рівна форма, що дозволяє легко отримати щільне з'єднання колод. Висока точність виготовлення дає можливість позбутися підгонки колод один до одного. Технологія створення замків і пазів, на етапі будівництва дерев'яного будинку, в оциліндрованих колодах дозволяє максимально знизити одержувані зазори в вінцях, а також з'єднувати брус під будь-яким кутом, прикрашати виступи колод, виготовляти декоративні вирізи в отворах балконів. Перегородки та стіни будинку з бруса після установки виглядають акуратно і не вимагають оздоблювальних робіт. Будинки з оциліндрованих бруса не потребують додаткового утеплення і обробці, так як дерево володіє високими теплоізоляційними характеристиками.
 
Будинки з клеєного бруса!
 
У зв'язку з тим що дерев'яний будинок з клеєного бруса менше схильний усадкам, то встановлюють його відразу на фундамент (без попереднього складання). Будинки з клеєного бруса менш схильні усадкам в порівнянні з рублених.
 
 
Основним напрямком діяльності Компанії "Новий дім" є будівництво дерев'яних будинків Київ - Україна.
Copyright © 2009-2021. noviydom.kiev.ua Все права защищены.
Проекты домов, строительство домов,
дервянные дома, кирпичные дома.