• www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
Russian (CIS)Ukrainian (UA)

Штукатурка стін. Гіпсова штукатурка і шпаклівка.

Штукатурка стін і стель за допомогою будівельних розчинів на основі гіпсу гарантує не тільки отримання білої, рівною і гладкою поверхні, але і приємний мікроклімат в приміщенні.

На цегляну кладку найчастіше наносять штукатурку.

Як правило, її накладають в один шар, вручну або за допомогою штукатурної машини. Бажано, щоб товщина штукатурного шару була мінімум 8 мм, але не більше 25-30 мм. Більш товстий шар не тільки приховає нерівності підстави (відхилення від вертикалі може перевищувати 1 см.), але і витримає виникають напруги (тобто штукатурка не розтріснеться).

Гіпсові штукатурки підходять для керамічних, силікатних, бетонних поверхонь, підстав з газобетону або пінобетону, керамзитобетону або пінополістиролу. Після накладення штукатурної маси поверхню вирівнюють і розгладжують у вологому стані. У разі неправильного нанесення штукатурки її після висихання обробляють наждачним папером.

Якщо підстава досить рівне і його потрібно тільки злегка вирівняти і загладити, замість штукатурки можна використовувати гіпсову шпаклівку (її називають також шпаклівкою і гладдю). Шпаклівку наносять шаром в декілька міліметрів на цементні, цементно-вапняні, гіпсові або вапняні штукатурки. Поверхні зі значними нерівностями шпатлевать невигідно, оскільки довелося б накласти кілька шарів шпаклівки, що дуже трудомістко, і дорого. У цьому випадку краще вибрати гіпсову штукатурку.

Щоб отримати особливо гладку поверхню, шпаклівку після висихання потрібно спочатку обробити дрібнозернистим наждачним папером або абразивною вольфрамової сіткою (наприклад, № 100), а потім відшліфувати сіткою з дуже дрібний, ними комірками (наприклад, № 180). Під час шліфування в повітря піднімається занадто багато пилу, що ускладнює роботу майстрів. Час висихання визначають з розрахунку: добу на 1 мм. Товщини при температурі 18-20 градусів Цельсія і вологості не більше 60-70% при відповідній вентиляції. Поверхня гіпсової штукатурки можна обробити будь-яким способом. Але для того щоб зберегти комфортний мікроклімат в приміщенні, слід вибирати матеріали, що пропускає водяну пару в обидві сторони.

Увага! Роботи із застосуванням гіпсових штукатурок і шпаклівок слід виконувати при температурі основи від +5 до +30 градусів Цельсія.

ШТУКАТУРКА СТІН ЦІНА:

Вартість нанесення цементно-вапняної, гіпсової штукатурки коливається в залежності від обсягу виконуваних робіт. Якщо загальна площа оштукатуреної поверхні складає менше 500 м2, вартість штукатурних робіт (грунтування, установка маяків, кутових профілів і власне оштукатурювання) буде коливатися в межах 45-65 грн за 1 м2. Якщо площа поверхні - від 500 до 2000 м2, вартість штукатурних робіт складе 40-55 грн за 1 м2. Обштукатурювання дверних і віконних укосів обійдеться в 30-45 грн за погонний метр.

Copyright © 2009-2021. noviydom.kiev.ua Все права защищены.
Проекты домов, строительство домов,
дервянные дома, кирпичные дома.