• www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
Russian (CIS)Ukrainian (UA)

 Вагонка дерево!

Еслі ви вирішили провести обробку стін дерев'яною вагонкою в Києві, то вагонку дерев'яну купити за невисокою вартістю, ви можете в компанії «Новий Дім». Компанія «Новий Дім» реалізує дерев'яну вагонку в Києві. При купівлі у вас є можливість замовити доставку дерев'яної вагонки на потрібний вам об'єкт. Для того щоб купити вагонку, Ви можете заповнити спеціальну електронну форму на сайті, звернутися в наш офіс або зв'язатися з кваліфікованим менеджером по телефону: (+ 38-067) 327-04-75; (+ 38-066) 665-86-26; (+38 044) 362-81-64. Наші менеджери в Києві допоможуть прорахувати квадратуру майбутнього замовлення і порекомендувати сорт дерев'яної вагонки, який максимально підійде для ваших потреб.

 
Дерев'яна вагонка в інтер'єрі є самим довговічним і при цьому красивим обробним матеріалом. Вона не схильна до стирання, як шпалери, слабо піддається фізичним вадам, як штукатурка і не змінює свого кольору як фарба. При монтажі вагонки не потрібно спеціальної підготовки стін, а сама робота не вимагає особливої ​​профільної підготовки, тому багато чоловіків беруться за обробку стін вагонкою самостійно. Для того, щоб вона радувала око і прикрашала ваш будинок довго і надійно слід дотримуватися деяких правил. Яких? Наші кваліфіковані фахівці допоможуть вам у цьому.
 
 
Починаючи монтаж стін вагонкою дерев'яною, пам'ятайте, що від вас буде потрібно акуратність і точність. Довга служба вагонки залежить багато в чому від правильної попередньої підготовки вагонки. Перед тим, як монтувати вагонку дерев'яну її обробляють антисептичними засобами, які допоможуть запобігти розвитку грибкових захворювань деревини і не дадуть оселитися в ній комахою. Вагонку обов'язково добре просушують після цього і тільки потім приступають до монтажу.
 
Першим етапом монтажу вагонки є створення обрешітки. Але якщо ви проводите обробку стін в дерев'яному будинку, то цей етап можна опустити. В іншому варіанті дошки просто нікуди буде монтувати. Решетування влаштовується за допомогою звичайних дерев'яних рейок, які кріпляться до стіни або стелі на відстані 0,5-0,8 м один від одного. Перед тим, як приступати до цієї роботи, варто визначитися, в якому напрямку будуть лежати самі дошки дерев'яної вагонки. Якщо це класичний вертикальний варіант, то рейки обрешітки монтуються до стелі й підлоги. Якщо ж ви хочете розпорядженні вагонку дерев'яну горизонтально, то рейки потрібно кріпити до стін з боків. Обов'язково для встановлення точної спрямованості рейок обрешітки використовуйте схил або рівень, щоб вагонка надалі лягла акуратно і рівно. Кріпляться елементи обрешітки за допомогою дюбель-цвяхів.
 
Коли основа для майбутньої обробки вагонкою вже готова, приступають до утеплення стін. Для цього можна використовувати сучасні теплоізоляційні матеріали, наприклад, мінеральну вату. Також на цьому ж етапі потрібно провести електропроводку, щоб приховати її за вагонкою і вивести розетки та освітлювальні прилади.
 
При вертикальній обшивці стін вагонкою починати можете з будь-якого вподобаного кута. Але краще починати з самого видного, для того, щоб при одвірку або віконці не довелося підрізати вагонку, а кути залишилися красивими. Добре зафіксуйте першу дошку і вперед. Не забувайте користуватися рівнем і дерев'яним молоточком. Перший не дасть вам з'їхати і покласти нерівно вагонку, а другий допоможе акуратно з'єднати паз і шпунт всіх елементів. Але занадто щільно «забивати» дошки один в одного також не варто, тому що при природній деформації вони можуть «стати дибки» і тоді вся робота пройде даром, доведеться переробляти. Зазор повинен близько 1-2 мм між дошками.
 
Чим кріпити вагонку дерев'яну? Можна це робити спеціальними цвяхами з маленькими капелюшками, можна скобами і степлером, можна шурупами. У будь-якому випадку не забувайте, що капелюшки повинні бути приховані в пазу вагонки, так естетично буде кращий вигляд, а щоб не утворювалася іржа, використовують елементи кріплення зі спеціальним покриттям.
 
Якщо ви вмонтовуєте вагонку дерев'яну (Київ) горизонтально, то слід розуміти, що це спосіб не прийнятний для бань або саун. Тому що в пазах може утворитися застій вологи, що призведе до гниття матеріалу. У цьому випадку потрібно починати кріплення вагонки знизу і йти вгору. Також слід брати до уваги рівень і напрямні.
 
При будь-якому вигляді укладання вагонки для стиків косяків дверей і вікон, а також кутів використовують спеціальні планки. Вони дозволяють зробити це акуратно, закривають собою всі недоліки і згладжують нерівності. Для стиків стін з підлогою та стелею використовують плінтуса, які також підбирають згідно дизайну. Зазвичай це більший профіль внизу і менший вгорі, так стіна виглядає акуратніше, а стельовий плінтус не відтягує на себе всю увагу.
 
 Після остаточного монтажу вагонки дерев'яної її обов'язково обробляють захисними засобами. Вони допомагають не тільки уникнути забруднень матеріалу, а й дозволяють зробити її ще більш виразною, підкреслити структуру деревини і відполірувати її. Якщо ви використовували шканти для крайніх дощок, то їх виступаючі частини потрібно зрізати і зашліфувати. Вже після остаточних робіт всю поверхню дерев'яної вагонки можна покрити лаком, морилкою або воском. Використовують також водорозчинні фарби або лаки.
Copyright © 2009-2021. noviydom.kiev.ua Все права защищены.
Проекты домов, строительство домов,
дервянные дома, кирпичные дома.