• www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
  • www.noviydom.kiev.ua
Russian (CIS)Ukrainian (UA)

 Вагонка для лазні з липи!

 
Ви любитель легкої пари, ароматного віника і корисного трав'яного чаю? Тоді напевно вже задумалися про будівництво лазні на своїй садибі. Тільки російська лазня або фінська сауна здатні зігріти у вогку погоду або лютий мороз, допоможуть уникнути хвороб і зміцнити імунітет. У компанії «Новий Дім» вже довгі роки займаються будівництвом лазень і саун під ключ. Тому питання внутрішньої обробки для нас дуже актуальне, і ми маємо масу професійних рекомендацій з вибору, купівлі та ціною вагонки для лазні з липи. Телефонуйте нашим менеджерам за телефонами компанії (+ 38-067) 327-04-75; (+ 38-066) 665-86-26; (+38 044) 362-81-64. Ми прорахуємо для вас необхідний обсяг вагонки для сауни, ціна якої вас приємно здивує, порадимо сорт вагонки для лазні, купити яку ви збираєтеся.
 
 
Вагонка для лазні з липи. Переваги і недоліки.
 
Якими якостями повинна володіти вагонка для обробки парної або сауни? Насамперед, це так, що не виділяє в повітря шкідливих смолистих з'єднань під впливом високих температур. Значить, хвойні породи через своїх високих показників смолистости не можуть бути використані в лазні (вагонка з сосни, ялини або кедра).
 
Деревина повинна мати невисоку щільність, це необхідно для того, щоб вона не нагрівалася в парилці, тоді ви не обпалите. Тому щільна деревина не підходить для парилень (вагонка дуба або ясена).
 
 
Стійкість до вологи і здатність протистояти їй, а не гнити - це також важливо. Вагонка з осики, вільхи або липи - це найкращі види деревини, які практично не піддаються гниттю.
 
Таким чином, ідеальним вибором для обробки парної або сауни буде вагонка для лазні з липи, осики або вільхи - тих порід дерева, які володіють всіма перерахованими вище властивостями.
 
 
Чому краще використовувати вагонку з липи для обробки лазні або сауни?
 
Насамперед, тому, що її корисність і функціональність при такому використанні вже доведена століттями. Ще наші далекі предки оббивали вагонкою з липи парні, тому що вважали, що саме вона дає сили, життєву енергію і допоможе зцілитися від багатьох хвороб. Це було перевірено на практиці і повністю виправдало себе.
 
Якщо звернутися до сучасних технологій і наукам, то вже давно доведено, чому в давні століття саме липа вважалася найкращим матеріалом для парної:
 
- Низька теплопровідність дає можливість не обпалювати шкіру в парильні при високих температурах.
 
- Практично повна відсутність смол допомагає уникнути вдихання фітонцидів і шкідливих випарів при нагріванні
 
- Вміст ефірних корисних масел обумовлює чудовий аромат
 
- Вагонка з липи практично не схильна до гниття і прекрасно переносить вологе середовище не розтріскуючись і не жолобиться
 
- Золотистий колір не змінюється з роками і залишається таким же гарним
 
М'яка структура вагонки з липи дозволяє легко обробляти її і монтувати.
вагонка вільха в парній
 
Як бачимо, вибір вагонки з липи для парних і саун повністю виправданий і вибираючи її ви вже зможете створити відмінну якість своїх оздоровчих процедур у лазні.
 
Для того, щоб монтувати вагонку для лазні з липи не потрібно володіти якимись особливими знаннями, це досить просто. Більшість чоловіків зможуть зробити це, їм це під силу. Тому якщо ви хочете обійтися без допомоги фахівців з боку, то дотримуйтеся деяких правил монтажу вагонки з липи. Запам'ятайте, що липа є м'яким матеріалом, тому кріпити її варто дуже акуратно, тому що будь вм'ятина зіпсує весь зовнішній вигляд стіни. Її буде дуже складно затирати і шпаклювати, а вносити в парилку які-небудь синтетичні матеріали (шпаклівку) не рекомендується. Кріпити вагонку з липи (Київ) в парильні стоїть вертикально, з причини того, що в горизонтальних пазах може залишатися волога, а це зайвий привід зібратися грибків. Обробляти в парній якими засобами не рекомендується, тому що всі пари з цього кошти під впливом високої температури потраплять у ваш організм.
 
Якщо зі стінами все досить зрозуміло, то як вагонкою провести обробку стелі? Тут найголовніше грамотно зібрати каркас, а все інше мало чим відрізняється від монтажу на стінах.
 
На стелі в парній також варто кріпити вагонку з липи, а не яку-небудь іншу, якщо тільки це не передбачено задуманим дизайном. Каркас на стелю під вагонку кріпиться також як і на стіну - перпендикулярно вагонці, вам знадобляться бруски (теж липа) розміром 2х2,5 см. Кріплення робиться кожні 50см, значить, якщо довжина вагонки для лазні з липи 2,5 м, то на одній дошці буде 5 кріплень. Так можна розрахувати кількість кріпильних елементів для всієї роботи.
 
Щоб стеля з липової вагонки був рівним, бруски слід виставляти строго по горизонталі, для цього скористайтеся рівнем або наступним радою. Уздовж двох сторін стелі натягніть горизонтально два шнурка, орієнтуючись по них, ви зможете рівно прикрутити рейки для каркаса. Обов'язково стежте за нахилом, перевіряйте за допомогою схилу. Робота починається з кутів.
 
Якщо ви не зовсім впевнені у своїх силах, але хочете, щоб ваша лазня мала шикарний вид, то краще вдатися до послуг професіоналів компанії «Новий Дім». Вони зможуть грамотно її змонтувати, а зовнішній вигляд вашої сауни не постраждає. Звертайтеся за телефонами (+ 38-067) 327-04-75; (+ 38-066) 665-86-26; (+38 044) 362-81-64.
Copyright © 2009-2021. noviydom.kiev.ua Все права защищены.
Проекты домов, строительство домов,
дервянные дома, кирпичные дома.